Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تلفن : 09376962056
ایمیل: info@profseom.com

دریافت مشاوره سئو SEO تخصصی

دریافت مشاوره سئو SEO

چرا به مشاور بهینه سازی رتبه سایت یا سئو نیاز داریم ؟

شاید شما هم در میان آن دسته از افرادی باشید که مدت زیادی است که وبسایت های مربوط به آموزش سئو را بررسی میکنید و یا چندین پروژه سئو نه چندان پر رقابت را انجام داده اید و با اصول کلی آن آشنایی دارید اما در حال حاضر برای انجام پروژه جدیدتان که از سطح رقابت بالایی برخوردار است به مشکل خورده اید و با چالش های بسیار جدید ای رو به رو شده اید و یا اینکه صاحب کسب و کار و وبسایت و یا یک استارتاپ هستید که نیروی آشنا به SEO را دارید اما با وجود تلاش بسیار هنوز نتیجه قابل توجه ای را نگرفته اید و یا اینکه به دلیل انجام اشتباه تکنیک های سئو و یا جریمه شدند توسط گوگل افت رتبه شدید کرده اید و رتبه خود را در کلمات کلیدی و حساس از دست داده اید . بهترین انتخاب برای شرایط شما در کنار شرکت در دوره پیشرفته آموزش سئو،  بهره گیری از مشاوره سئو می باشد . برای این کار تیم ما پس از دریافت درخواست مشاوره SEO با تکمیل فرم زیر از جانب شما با توجه به نوع درخواست ( درخواست جلسه حضوری ) و یا بررسی وضعیت سئو و مدیریت پروژه شما می نمایید.

دریافت مشاوره سئو SEO

هزینه بررسی تخصصی سئو سایت چقدر است ؟

برای مشاوره سئو شما نیازمند یک پروپوزال جامع در مورد استراتژی سئو و ایرادات سئو سایت خود هستید که توسط ما به صورت دقیق و جامع تهیه می شود و هزینه آن مبلغ 400 هزار تومان می باشد که در صورت درخواست مشاوره سئو 50% آن از کل مبلغ مشاوره کسر میگردد

هزینه مشاوره سئو SEO چگونه چقدر است ؟

با توجه به حجم پروژه و نحوه قرارداد و اهداف تعیین شده و همچنین تعداد جلسات مورد نیاز برای حضور مشاور به صورت کاملا توافقی پس از بررسی وضعیت سئو سایت شما تعیین میگردد.

ایران، تهران
برای مراجعه حضوری هماهنگ فرمایید
info@profseom.com
7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز
تلفن تماس
09376962056

سوالی دارید؟ مطرح کنید

اگر سوالی دارید یا مورد خاصی را مایل هستید تا ضمن دریافت مشاوره به آن مورد نیز توجه ویژه شود لطفا با ما در میان بگذارید